Arrestohet personi te i cili është gjetur substanca narkotike

 

Është arrestuar në Gjilan një person i dyshuar për posedim të narkotikëve, bëri me dije sot policia.

Policia njofon se gjatë kontrrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 3.9 gram marihuanë.

Sipas saj, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt./ZHEGRA IME/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.