Policia jep detaje lidhur me dyshimin se është dhunuar një e mitur në Gjilan

  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Gjilan pasi që dyshohet se i njëjti

Read More

Diplomojnë maturantët e dy shkollave në Gjilan

  Në Gjilan sot është mbajtur ceremonia e diplomimit të maturantëve të shkollës së mesme

Read More

Kryetar i Forumit të Rinisë së LDK në Gjilan zgjedhet Gentrit Murseli

  Në Kuvendin e organizuar nga Dega e LDK’së në Gjilan, Gentrit Murseli është zgjedhur

Read More

Nga komuna e Gjilanit vetëm 1 rast me Coronavirus

  Sot është konfirmuar vetëm 1 rast me Coronavirus nga komuna e Gjilanit, bëri me

Read More

Komuna e Gjilanit edhe me 6 persona të infektuar nga COVID-19

  Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bëri me dije sot përmes raportit të

Read More

Komuna e Gjilanit edhe me tre persona të sëmurë nga Coronavirusi

  Dy raste infektimesh me Coronavirus nga qyteti i Gjilanit dhe një rasti nga fshati

Read More

Azizi: Edhepse me staf të reduktuar kemi krye 98 % të lëndëve

  Kryetari i Gjykatës Themelore të Gjilanit, Ramiz Azizi gjatë ditës së enjte ka mbajtur

Read More

Ka dhënë dorëheqje Nevzad Isufi kryetari i Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan

  Kryetari i QLVV në Gjilan, zotëri Nevzad Isufi ka dhënë dorëheqje nga detyra e

Read More