Kosova nuk e arriti Kupën e Botës, por synon Evropianin

  Njëzet a katër orë para nisjes së Kupës së Botës në Katar, Kosova u

Read More

Ferati: Të rrëqethet trupi kur e ke mundësinë të luash për Kosovën

  Kosova e ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes së radhës miqësore kundër Ishujve

Read More

Ronaldo: Messi dhe Zidane janë lojtarët më të mirë që kam parë

  Në intervistën “bombë” dhënë për Piers Morgan, në pjesën e dytë, Cristiano Ronaldo sulmoi

Read More