Xherdan Shaqiri lë pa tekst gazetarin serb

  Serbëve nuk u del inati me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, të cilën janë

Read More

Xherdan Shaqiri, gazetarit serb: I shënova dy herë Serbisë – dy herë, dy herë

  Xherdan Shaqiri, ka folur për golin e shënuar ndaj Serbisë. I pyetur nga gazetarët

Read More

Kryetari Abdullahu: Atdhetari Sabit Rexhepi gjithë jetën ia kushtoi çlirimit të atdheut

  ( Nga fjala e kryetarit të SHBP-Dega në Gjilan, Selajdin Abdullahu, në tubimin përkujtues

Read More

Xherdan Shaqiri: Gati për Botërorin tim të katërt

  Futbollisti i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, duket se është në disponim të mirë për sfidën

Read More

Asfaltohen tetë rrugë në fshatin Haxhaj të Gjilanit

  Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, së bashku me drejtorin e Shërbimeve Publike,

Read More

NUK E DI A DO TË JEM NESËR…

  Selvete Abdullahu Nuk e di a do të jem nesër Me i pa lulet

Read More

Haziri: Në Zhegër nisin punët për rregullimin e një hapësire e cila do të shërbej si vend parking

  Përball hapsirës së objektit të nënstacionit policor dhe objektit të Qendrës së Mjekësisë Familjare,

Read More

Selvete Abdullahu me librin e ri, – “Perceptime letrare nga këndi im”

  “Në Ferizaj doli nga shtypi libri im i radhës me titull “Perceptime letrare nga

Read More

ATJE KU TI TASH JETON…

(Heroit) FEHMI AJVAZI Atje ku t’i tash jeton është mbretëri e re Legjione të kthyera

Read More

Nisin punimet për rregullimin e rrugëve në fshatin Haxhaj

  Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka bërë të ditur se kanë filluar

Read More