Trajneri i Dritës: Presim ndeshje të vështirë ndaj Llapit

 

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur për ndeshjen e radhës që skuadra e tij e zhvillon kundër Llapit.

“E kemi një përballje shumë të vështirë ndaj një kundërshtari siç është Llapi, i cili ka ruajtur grupin dhe ka sjellë lojtarë shumë cilësorë. Kemi analizuar detajet më të vogla për t’i mbyllur pikat e tij të forta dhe normalisht do të përpiqemi t’i shfrytëzojmë hapësirat që do t’i lë kundërshtari”, ka deklaruar Nuhiu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.